Obálka audioknihy Opretá o ticho

Interpret: Jana Oľhová
Vydavatel: PRO vydavateľstvo
Vydáno: 2013

Poézia autorky má filozofickú zrelosť a formálnu ľahkosť. Citlivý a presný výber slov lahodí uchu aj duši, jemná a príťažlivá stavba nesie vážne významy. Komorná interpretácia Jany Oľhovej umocňuje zážitok.

Obsah:
1. Na rube času – obsahuje 14 básní
2. Spejem do hudby – obsahuje 20 básní

„… obrat (možno dočasný) k poetickým textom bol aj pre mňa samotnú prekvapením, odrazu som mala pocit, že je okolo mňa a aj vo mne priveľa slov: priveľmi hustých, hlučných, zviazaných s priveľmi jednoznačnými príbehmi; zažiadal sa mi vzdušnejší príchylok utváraný (iba?) zo stíšených metafor, ľahkodychých náznakov, z krehkých, a predsa (dúfam) aj koncentrovaných skíc okamihu, pocitu, zážitku, nálady…, tak začali vznikať prvé texty, ktoré by niekto mohol nazvať aj básňami…“
Etela Farkašová

Knižnú predlohu k tejto audioknihe môžete kúpiť na www.pro.sk

Opretá o ticho - audiokniha obsahuje poezii slovenské autorky Etely Farkašové. Recituje Jana Oľhová. Audiokniha je ve slovenském jazyce.