Obálka audioknihy Jak správně krmit démona

Jak správně krmit démona

Petr Vyhlídka

Interpret: Luboš Pavel
Vydavatel: Creatio
Vydáno: 2020

Audiokniha Jak správně krmit démona by také mohla nést podtitul Příběhy pro každou hodinu jednoho dne. V tomto povídkovém souboru totiž najdete celkem dvacet pět krátkých historek pro velmi krátké přestávky. Vystupují zde vládcové i demokrati, bohové stejně jako démoni, lidé i mimozemšťané, o hrdinech nemluvě. Vyslechnete nové pohledy na známou historii, stejně tak zbrusu nová témata a překvapivě vypointované historky.

Co s pirátským pokladem a čeho se vyvarovat při dobyvačné výpravě?
Kolik pravdy skrývá místní česká pověst a kolik jí je na legendě japonské?
Jaká nás čeká budoucnost, jak je to s přítomností a kde se vlastně vzala minulost?

Na to všechno nabízí autor Petr Vyhlídka své odpovědi. Podle něj to ani bohové nemají lehké, a což teprve duchové. Okultismus, stejně jako práce keltského mága, vyžaduje zodpovědný přístup.

Audiokniha Jak správně krmit démona obsahuje soubor povídek, jehož autorem je Petr Vyhlídka. Čte Luboš Pavel.