Obálka audioknihy Prázdniny s opicou Škoricou

Interpret: Zuzana Porubjaková
Vydavatel: Fortuna Libri, Wisteria Books
Vydáno: 2024

A je to tu! Opica Škorica už po tretí raz vyskočila z rozprávkovej knižky, aby so svojimi kamarátmi prežila ďalšie neuveriteľné dobrodružstvá. Tentoraz v lete, cez prázdniny. Hoci sa už o slušnom správaní veľa naučila, stále je to tá neposedná opička, ktorá vždy niečo vyvedie. Samozrejme, nebudú chýbať ani jej zábavné kúzla. Na konci každého príbehu vám tentoraz sama prezradí užitočné rady, vďaka ktorým sa naučíte, čo sa patrí a čo nie. Tak teda počúvajte a bavte sa.

Kompletnú neskrátenú knižku veselo a s rodičovskou chuťou čítajú Zuzana Porubjaková a Juraj Kemka. Oboch interpretov poznáte nielen z Divadla ASTORKA Korzo ´90 či Slovenského národného divadla, ale aj z filmu a televízie. Obaja obľubujú prácu pre deti a prepožičali svoje hlasy mnohým rozprávkovým postavičkám. Načítali tiež mnohé audioknihy pre deti i dospelých.

Nahrávka a mix BMT studio 2024
autor © Peter Stoličný, 2019
preklad © Denisa Stareková, 2019
interpreti Ⓟ Zuzana Porubjaková, Juraj Kemka, 2024
zvuk © Ján Štrbák, Miroslav Králik, 2024
hudba © Miroslav Králik, 2024
réžia © Ján Štrbák, 2024
ilustrácie © Sabína Liptáková, 2019
grafická úprava © Ryc Trable, 2024
Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava a Vydavateľstvo FORTUNA LIBRI, a.s.
Ⓟ 2024 © 2024