Puntíkáři

Délka: 2 h 34 min
Interpret: David Prachař
Vydavatel: Mladá fronta
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 145 MB

Puntíkáři - audiokniha obsahuje humorný příběh z pera Miloše Kratochvíla o tom, jak to dopadá, když se dva rošťáci rozhodnou pomáhat druhým. Vypráví David Prachař.

Pachatelé dobrých skutků #1

Michal Souček a Filip Fialka jsou kamarádi na život a na smrt. Mají dobré srdce, a tak když mají pocit, že někdo v jejich okolí potřebuje pomoc, vrhají se do toho po hlavě. Bohužel, každá jejich snaha se vždycky nějak zvrtne, a proto místo pochval sbírají Michal s Fildou spíše černé puntíky.

Miloš Kratochvíl (1948) spisovatel, televizní scénárista, sportovní redaktor. Byl velmi činným scénáristou pro Československou televizi, kde uplatnil desítky scénářů. Je autorem řady písničkových textů, básniček, fejetonů i pohádek. Psal do dětských časopisů Mateřídouška a Sluníčko.

David Prachař (1959) vystudoval na pražské DAMU. Roku 2002 se stal členem činohry Národního divadla. Získal dvě ceny Alfréda Radoka. V roce 2000 získal cenu Františka Filipovského za dabing filmu Život je krásný. V roce 2007 získal cenu Thálie za mimořádný mužský herecký výkon a to za roli v monodramatu Novecento (Magické piáno), které uvádí pražské Divadlo Viola.

více

Série Pachatelé dobrých skutků

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma