Obálka audioknihy Etiketa pre každého

Interpret: Barbara Štubňová
Vydavatel: TRIO Publishing
Vydáno: 2017

Každého z nás občas prepadne pochybnosť, či v spoločenskej situácii nevyrobil nejaké faux pas. Ako sa teda správať, aby sme s nadhľadom a suverénne riešili výzvy, ktoré na nás spoločenský styk kladie? A pritom si pestovali povesť dobre vychovaného, ale predovšetkým slušného človeka... Audiokniha Etiketa pre každého od odborníka na etiketu Antona Bódisa v interpretácii rozhlasovej moderátorky Barbary Štubňovej má poslúžiť všetkým tým, ktorí si občas takéto otázky kladú, a prevedie ich pravidlami etikety, s ktorými sa stretávame vo chvíľach všedných i sviatočných.

Etiketa pre každého - audiokniha obsahuje rady, jak se v různých situacích chovat podle etikety. Autor Anton Bódis. Čte Barbara Štubňová.