Obálka audioknihy Lady Jana Greyová – devítidenní královna anglická

Interpret: Michaela Baladová
Vydavatel: OS Poutníkova četba
Vydáno: 2020

Život lady Jany Greyové, která se stala ve svých 16 letech na pouhých devět dní královnou Anglie, je dramatický, srdcervoucí příběh. Navzdory rozsudku smrti byla světlem anglickému národu – Krista si cenila více, než vlastního života. Pro svou věrnost se stává postavou, kterou si mnozí křesťané dnešní doby zvolili za svůj vzor.

Budete-li se známou křesťanskou autorkou Faith Cookovou sledovat životní osudy lady Jany Greyové, devítidenní anglické královny, porozumíte v čem je hodnota života. Lidé bez živé víry v Krista budují svou pověst, kupí bohatství a usilují o moc nad druhými. To vše má ale jen dočasné trvání. Co má však věčnou hodnotu? Ježíš jí řekl: "Já jsem vzkříšení i život. Kdo věří ve mne, i kdyby umřel, bude žít. A každý, kdo žije a věří ve mne, neumře navěky. Věříš tomu?" (Jan 11:25-26)

Audiokniha Lady Jana Greyová obsahuje životní příběh devítidenní anglické královny. Napsala Faith Cooková, vypráví Michaela Baladová.