Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy 33 prípadov Kristy B.

33 prípadov Kristy B.

Barbora Kardošová

Délka: 7 h 2 min
Interpret: Zuzana Porubjaková
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 397 MB

Kristě bude třiatřicet a má pocit, že pestré jsou v jejím životě už jen punčocháče. A možná potřebuje jen zažít něco, co ji naučí milovat svého manžela stejně bezmezně, jako milovala svého Prvního. Pro lásku se dokáže vrhnout do čehokoli a nezastaví ji ani čerstvý hrob, ani divný cizinec, ani zbytky pudu sebezáchovy.

Barbora Kardošová vystudovala filmovou a televizní scenáristiku, napsala filmy Amálko, já se zblázním a Čarovala ryba. Jako projektová režisérka se věnuje televizním kampaním a spotům. Píše knihy pro dospělé i pro děti. Je vdaná, má dvě dcery a žije v Bratislavě. Miluje tmu v kině, vůni nového auta a otevírání poštovní schránky. Nedovede si představit život bez lásky, dobrých přátel, myčky nádobí a slivovice.

Zuzana Porubjaková je členkou Divalda Astorka Korzo 90, účinkovala v SND, DAB v Nitře, na Malé scéně, v GUnaGU i v mnohých seriálech a filmech.

Milan Kňažko – herec, který v listopadu 1989 vstoupil do politického dění, kromě jiného byl děkanem VŠMU, poradcem prezidenta ČSFR Václava Havla, ministrem kultury SR, kandidát na prezidenta SR. Hrál v desítkách filmů a seriálů.

33 prípadov Kristy B. – audiokniha obsahuje veselý příběh o vážných věcech nejen pro lidi v Kristových letech. Autorka Barbora Kardošová. Kompletní nezkrácenou verzi knihy s chutí čte ve slovenštině Zuzana Porubjaková a Milan Kňažko.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma