Obálka audioknihy Vrah andělů

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022
Série: Jessica Blackwood díl 1

Hacker, který si říká „Čaroděj“, se nabourá do webových stránek FBI a umístí na ně šifru odkazující na hřbitov v Michiganu, kde je objevena mrtvá dívka vylézající ze země… jako kdyby se snažila vydrápat z vlastního hrobu.

Jessica Blackwoodová se má stát nastupující hvězdou dynastie iluzionistů, ke své problémové rodině se však otočí zády a rozhodne se začít nový život jako policistka. Když však poradce FBI, doktor Jeffrey Ailes, objeví jistý starý kouzelnický časopis, obrátí se Jessice svět vzhůru nohama. Tváří v tvář zločinu, který se na pohled vzpírá jakémukoliv vysvětlení, nemá Ailes co ztratit – ale může mnohé získat –, jestliže zariskuje a vsadí na agentku vychovanou v prostředí, kde je i zdánlivě nemožné běžnou věcí.

Mrtvola na hřbitově představuje teprve první z Čarodějovy série temných zázraků. Dokáže se Jessica, vržená do středu mediální pozornosti a tlačená časem zbývajícím do dalšího zločinu, vypořádat s vlastní minulostí a zarazit řádění zvráceného vraha? Pokud ne, může se sama stát jeho další obětí…

Audiokniha Vrah andělů. autor Andrew Mayne, čte Jana Stryková.

Série Jessica Blackwood

Obálka audioknihy Vrah andělů