Forbes srpen 2020

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 3 h 5 min
Interpret: Vendula Fialová
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 174 MB

Forbes srpen 2020 – Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. Ve třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Vendula Fialová.

O ČASOPISU FORBES:
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

1) Editorial – Češi, do toho!

2) Koronavirová univerzita – Studenti se vracejí do škol, které už nebudou jako dřív. Platí to o všech stupních vzdělávání i o prestižních zahraničních univerzitách.

3) Rocket girl – Světová tenisová trojka Karolína Plíšková zažívá nejzvláštnější sezonu svého života. A tak mluví o svých myšlenkách během karantény, o penězích, o svých investicích, o Česku i US Open.

4) E-Šmicer – Hvězdný fotbalista Vladimír Šmicer je zpátky ve hře. Doslova. Jako investor se spojil s českým e-sportovým týmem Entropiq.

5) Jakube, hoď ho do stroje! - Majitelé firmy 11Hacks vytvořili software, který umí klubům najít fotbalistu na klíč.

6) Kamarádi do deště – Závodní lyžař, vědec a manažer dali dohromady firmu na nanotechnologie.

7) České kladivo – Pět set čtyřicet milionů korun a nejdražší fotbalista, který kdy přestoupil z české ligy. Záložník Tomáš Souček vyměnil červenou hvězdu za zkřížená kladiva.

8) Sirupman – Výrobce prémiových sirupů Kitl Jan Vokurka o severočeském Faustovi, obrech a strategii pro 21. století.

9) Král Šalamoun – Aaron Günsberger, majitel a zakladatel košer restaurace King Solomon, kde jedla Michelle Obama i Madonna, teď trochu mění koncept.

10) Obsluhoval jsem (příštího) anglického krále – Nick Archer už dva roky slouží jako britský velvyslanec v České republice. Dříve však býval tajemníkem prince z Walesu. Mluví o tom málo, pro Forbes udělal výjimku.

11) Ten, který nesnáší maily – Příběh firmy Stopka, jež začínala s kontejnery na miliardy a dnes vybavuje interiéry těch, kterým na bydlení záleží.

12) Rychle a lepivě – WrapStyle ze Zlína dělal design na Bugatti Chiron, polepil auta pro Rychle a zběsile a má pobočky od Austrálie po Jižní Koreu. Čeští majitelé poprvé vyprávějí svoji story.

více

Série Forbes 2020

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma