Obálka audioknihy Mluvící balík

Interpret: Petr Vaněk
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2020

Prázdniny v Řecku právě začínají! Penelopka, Petr a Šimon si hrají na pláži, ale náhle se k nim po vlnách přiblíží velký balík, z něhož se ozývají záhadné hlasy... To vzdělaný papoušek Papouš a jeho zpívající pavoučice Dulcibela připluli hledat pomoc pro zemi Mytologii, kterou ovládli krutí baziliškové. Děti se s nimi vydávají na fantastickou pouť za laskavým čarodějem H. H., ješitnými jednorožci, bezcharakterními ropušáky a snobskými mořskými pannami. Podaří se jim získat zpátky ukradené mluvící knihy a svrhnout bazilišky? Půvabný pohádkový příběh pro děti z pera autora oblíbených příběhů o zvířatech je určen posluchačům od 8 let.

Audiokniha Mluvící balík obsahuje pohádkový příběh od autora Geralda Durrella. Čte Petr Vaněk.