Ať žije Mánička!

Koupit za 139 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 6 min
Interpret: Helena Štáchová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 62 MB

Ať žije Mánička! - audiokniha obsahuje nejslavnější scénky Divadla Spejbla a Hurvínka, ve kterých vystupuje Mánička. Té propůjčily hlas: Helena Štáchová, Marie Šimsová, Božena Weleková a Anna Kreuzmannová. Autoři: Josef Skupa, Josef Barchánek, Miloš Kirschner, František Nepil, Vladimír Straka, Helena Štáchová a Miki Kirschner a Robin Král.

Nejslavnější scénky s Hurvínkovou nejlepší kamarádkou! Když bylo Spejblovi a Hurvínkovi samotným smutno, objevila se obvykle vzorná, občas hubatá a vždycky dobrá kamarádka Mánička! Ač u žen a dívek se to galantně nemá prozrazovat, tady snad můžeme: v roce 2018 slaví 88. narozeniny.

Producentka Denisa Kirschnerová k tomu výročí vybrala ty nejzajímavější scénky v podání všech dosavadních historických interpretek. Zásadní podíl tu logicky má jedinečná Helena Štáchová, kterou si s Máničkou právem nejvíce spojujeme. Řada však logicky přijde i na Annu Kreuzmannovou a Boženu Welekovou mluvících tuto navždy nestárnoucí divadelní dívku v nahrávkách od třicátých do šedesátých let.

Velkou příležitost tu poprvé dostane Marie Šimsová, nová představitelka postavičky, bez které by byl Hurvínkův svět nekompletní. To nejlepší z archivu i letošní speciální čerstvá nahrávka, pokračování úspěšných audio gratulací hrdinům Divadla Spejbla a Hurvínka.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma