Kdo neriskuje...

Jeffrey Archer

Délka: 12 h 31 min
Interpret: Václav Knop
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: William Warwick
Typ souboru: MP3
Velikost: 706 MB

TOHLE NENÍ DETEKTIVKA. JE TO PŘÍBĚH O DETEKTIVOVI...

William Warwick se vždy toužil stát detektivem. Proto k otcovu zděšení porušil rodinnou tradici, a místo aby se stal advokátem, nastoupil k londýnské Metropolitní policii.

Od začátečnických krůčků – pod dohledem svého mentora strážníka Freda Yatese – se William dostává ke svému prvnímu případu pro Scotland Yard. Jeho úkolem je vyšetřit krádež cenného Rembrandtova obrazu. Během šetření se setkává s Beth Rainsfordovou, vědeckou asistentkou v galerii, do které se beznadějně zamiluje. Beth má ovšem své tajemství a zoufale se bojí, že vyjde najevo...

Když William sleduje stopu ztraceného mistrovského díla, narazí na sběratele umění Milese Faulknera a jeho právníka Bootha Watsona. Oba tito muži jsou ochotní udělat témeř cokoli, jen aby zůstali o krok před detektivem. Mezitím se s Williamem spřátelí Faulknerova manželka. Ale na čí straně doopravdy stojí?

Kdo neriskuje... je začátkem zcela nové série plné dobrodružství i nečekaných zvratů ve stylu populární rodinné ságy Cliftonova kronika.

JEFFREY ARCHER
Britský bestsellerový autor a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer naplno věnuje psaní – po celém světě se dosud prodalo více než 275 milionů výtisků jeho knih. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná „Cliftonova kronika" a proslulý román „Kane a Abel", který obsadil první příčku v žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal Jeffrey Archer vysoce oceňovanou třídílnou knižní sérii nazvanou „Vězeňský deník" („Peklo", „Očistec" a „Ráj") inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

Audiokniha Kdo neriskuje..., autor Jeffrey Archer, čte Václav Knop.

více

Série William Warwick

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky