Obálka audioknihy Slyšet jeleny zpívat

Interpret: Miroslav Černý
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022

Dravý, temný, důvtipný a napínavý příběh s dokonale vykreslenou atmosférou, která vás vtáhne a nepustí dokud nezjistíte kdo je vrah.

Kriminální román, který se nebojí brutální vraždy, ani normálního, lidského vyšetřování. V horské osadě v Beskydech byla nalezena zavražděná dívka a vše nasvědčuje tomu, že se stala obětí sexuálního maniaka. Vyšetřování se ujme ostravská mordparta. Postupně se seznamuje se všemi obyvateli osady a do vyšetřování se brzy začnou promítat i osobní životy kriminalistů. Všichni mají stejný cíl, ale každý má jinou motivaci k dopadení vraha. Dokáží se sjednotit a zbavit odlehlý kraj monstra? A stihnou to dřív, než vrah udeří znovu? Navzdory tomu, že se jedná o autorovu románovou prvotinu, má kvality nejlepších zahraničních thrillerů a může se měřit i s tou nejlepší severskou krimi.

FRANTIŠEK ŠMEHLÍK
František Šmehlík (1995) pochází z Ostravy, od dětství se věnoval sportu a stal se judistou na profesionální úrovni. V současnosti žije se snoubenkou a synkem v Olomouci, kde dokončuje studium bohemistiky a zároveň pracuje jako trenér sportovního střediska pro žákovské kategorie. Je autorem souboru hororových povídek Temné znamení a po velkém úspěchu kriminálního románu Slyšet jeleny zpívat připravuje románovou trilogii Šelma s prvky politického thrilleru.

Nahrávka vznikla podle knihy Františka Šmehlíka Slyšet jeleny zpívat, vydané nakladatelstvím Argo v roce 2021. Text copyright © František Šmehlík, 2021. Čte Miroslav Černý. Režie, zvuk Jiří Pochvalovský. Hudba Vratislav Hubička. Technická redakce Klára Melicharová. Vyrobilo studio Soundguru. Cover design © Tereza Králová. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.

Audiokniha Slyšet jeleny zpívat obsahuje kriminální příběh od autora Františka Šmehlíka. Čte Miroslav Černý.