Pohádky v hantecu 2

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 50 min
Interpret: Borek Kapitančik
Vydavatel: Jan Hlaváček
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 103 MB

Pohádky v hantecu 2: audiokniha tak trochu pikantních pohádkových příběhů, se kterými si posluchač užije kouzlo hantecu na vlastní uši. Autor Honza Žanek Hlaváček.Vypráví Borek Kapitančik.

Pohádky v hantecu 2 vyšly knižně v roce 2013 a jsou pokračováním Pohádek v hantecu z roku 2011. Nyní jsou zde jako audiokniha. V audioknize sice nemůžete spatřit geniální a vpravdě dost pikantní ilustrace Libora Machaty, který na všech Hlaváčkových knížkách spolupracuje, ale na druhé straně knihu můžete poslouchat při jízdě autem, v posteli, před spaním nebo zkrátka všude tam, kde se číst nehodí, nemá a nebo to není možné.
Ale abyste nepřišli o určité pikanterie zkrátka, zvukový mistr a režisér Petr „Pedro“ Hurdes doplnil čtené slovo ilustrativními zvukovými efekty tak sofistikovaně, že i v tomto případě autor doporučuje knihu k poslechu dětem až tak od patnácti let, kdy už je použitý zvukový doprovod vzhledem k jistým životním zkušenostem tolik nepřekvapí.
Brněnský mercedes mezi moderátory, Borek Kapitančik, knihu načetl tak mistrovsky, že místy nebudete věřit tomu, že všechny postavy čte pouze on sám. Svoje „know how“ nám neprozradil ani tehdy, když už jsme měli vážné obavy o jeho zdravotní i duševní stav.
Jsme přesvědčeni, že i druhá audiokniha pohádek způsobí milovníkům hantecu opět obvyklou radost a námět k četným filozofickým debatám, především v restauračních zařízeních dostupných cenových kategorií.
Hodně veselých chvilek nad pohádkovými příběhy v cockney brněnštině Vám za celý tvůrčí tým přeje Honza Žanek Hlaváček.

Honza Žanek Hlaváček
Narodil v novinářské rodině. Vystudoval lékařskou elektroniku na Vysokém učení technickém v Brně, byl konstruktérem, výzkumníkem, správcem počítačové sítě, pedagogem na vysoké, střední i zvláštní škole. Jako bavič, muzikant a zpěvák účinkoval na nejrůznějších společenských akcích. Do povědomí svých příznivců se zapsal především jako šiřitel brněnského hantecu a pokračovatel Franty Kocourka, Radka Rettegyho a dalších. Od roku 2011 napsal devět knih – Trapasy v hantecu, dva díly Pohádek v hantecu, Fóry v hantecu vo borcách, vo kocórech, vo šropálech, vo švestkách, leporelo Hantecem snadno a rychle a dvojknihu 50 odstínů hantecu . Pohádky v hantecu vyšly i jako audiokniha, kterou sám namluvil. Jeho hudební specialitou je interpretace známých hitů v brněnském hantecu. Vydal dvě hantecové CD – Vorgle a Betelná koc.

Efekty, mastering a režie Petr Hurdes. Grafika Libor Machata. Vyrobilo studio PH records v Blansku v srpnu 2018.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma