Obálka audioknihy Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální

Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální

Jiří Lábus

Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus patří mezi hereckou elitu. Každý z nich samostatně funguje jako mistr jeviště i filmového plátna v rolích vážných i komických. Sejdou-li se však tito dva herci jako komická dvojice, stane se zázrak podivuhodného řetězení nápadů, náhlých inspirací a okamžitých převleků. Většina ze společných výstupů těchto komiků patří již téměř k všeobecnému vzdělání, přesto nás znovu stále baví...
Na tomto titulu naleznete scénky z televizních Silvestrů, z pořadu Možná přijde i kouzelník a Zeměkoule a výběr z nahrávky Nekonečná deska, jejíž součástí je i dosud nezveřejněná komická historka z řady oblíbených výstředních žertů obou recesistů. Legrace není nikdy dost a Kaiser s Lábusem ji vždy zaručí!

Obsah:
1. Narození Jiřího Lábuse
2. Mládí Oldřicha Kaisera
3. Televizní hlasatel a ještěrka
4. Minuty s reklamou I
5. Tvorba Mirko Hýla
6. Recese (první žertovná historka)
7. Druhá žertovná historka
8. Růžena
9. Lúďa v pubertě
10. Můj ideál - český Delon
11. Otec a syn
12. Minuta s reklamou II
13. Uklízečka a pěvec
14. Jste slabší, máte padáka
15. Poctivý nálezce
16. Hodina dějepisu roku 2010

Lůďo, to je nap(r)osto no(r)mální - nezapomenutelné scénky komické dvojice - Jiří Lábus, Oldřich Kaiser na této audioknize.