Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Divoká pustina

Divoká pustina

Gary Paulsen

Délka: 3 h 33 min
Interpret: Aleš Procházka
Vydavatel: Alpress, Audiotéka
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 200 MB

Mrazivé severské putování se psím spřežením.

VÍTĚZ CENY BYSTROUšKA 2021 v kategorii 12 let a více.

Iditarodská stezka spojuje opuštěné zlatokopecké městečko Iditarod ve vnitrozemí s pobřežím Beringova moře a Aljašského zálivu. Název Iditarod v jazyce domorodců znamená „vzdálené místo“ a právě tam míří Gary se svým psím spřežením. Denním propojením s fascinující přírodou pozná sílu, něhu i brutalitu odlehlé divočiny. Na vlastní kůži zažije, jak vypadá hladový vlk i medvěd, a žasne, kolikrát si dokáže sáhnout na dno svých sil.

GARY PAULSEN
Gary James Paulsen (1939) je americký spisovatel literatury pro mládež a dospělé, známý svými příběhy z divočiny. Je autorem více než 200 knih a napsal více než 200 časopiseckých článků, povídek a několika her. Získal v roce 1997 cenu Margaret Edwards od American Library Association za celoživotní dílo určené zejména dospívajícím.

ALEŠ PROCHÁZKA
Herec, který v současnosti hostuje v Městských divadlech pražských, pochází z Prahy. Vystudoval pražskou DAMU a působil na různých divadelních scénách, hrál v mnoha televizních inscenacích a seriálech. Věnuje se také dabingu a svůj hlas propůjčil například Tomu Hanksovi, agentu Cooperovi v kultovním seriálu Twin Peaks nebo Severusi Snapeovi ve filmech o Harrym Potterovi.

Audiokniha Divoká pustina obsahuje dobrodružný příběh, jehož autorem je Gary Paulsen. Překlad Jana Vlčková. Čte Aleš Procházka, režie Miloš Vrána.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma