Obálka audioknihy Dokonalá manželka

Interpret: Tomáš Pavelka
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2020

Dokonalý život. Dokonalá láska. Dokonalá lež.

Když se vzbudí, bolí ji každičký kousek jejího těla a nepamatuje si, kdo je, kde se nachází ani jak se tam ocitla, a tak ji hned napadne, že je v nemocnici – že měla těžkou nehodu. Muž sedící vedle její postele tvrdí, že je její muž. Ona se prý jmenuje Abbie, je nadaná umělkyně, vášnivá surfařka, milující matka a dokonalá manželka. A také jí tvrdí, že měla před pěti lety děsivou nehodu a jen díky tomu, že je Tim vizionář a obrovskému technologickému průlomu byla přivedena zpět z propasti.

Abbie je zázrakem vědy. Ovšem když se Abbie začnou vybavovat střípky vzpomínek, zjišťuje, že její předchozí život asi nebyl tak úžasný, jak jí Tim tvrdí. Může mu věřit? A co se vlastně před pěti lety stalo?

Audiokniha Dokonalá manželka obsahuje thriller, jehož autorem je J. P. Delaney (Ta přede mnou, Věř mi). Čte Tomáš Pavelka.