Obálka audioknihy Vánoční příběhy pro potěchu duše

Vánoční příběhy pro potěchu duše

Bruno Ferrero

Interpret: Jiří Dvořák
Vydavatel: Portál
Vydáno: 2014

Zábavné i poučné příběhy, jak je známe z pera italského salesiána Ferrera, tentokrát zarámované časovým úsekem od adventu do Tří králů, s vánočním vyzněním a tematikou. Setkáme se se zázračným stolem, který mluví, nebo houslemi, které hrají, v různých rolích zde vystupují zvířata s podivuhodnými schopnostmi, i děti a dospělí, kteří originálním způsobem řeší zapeklité situace svého života.
Pohádkové příběhy Bruna Ferrera s křesťanskou pečetí není nutno představovat. Český čtenář si je oblíbil. Proto jsme vybrali podle nás nejkouzelnější, vánočně laděné a svěřili jsme je k procítěnému předčítání hercům Jiřímu Dvořákovi a Ljubě Krbové. Věříme, že se v tomto pojetí stanou opravdu milým dárkem nejen pod stromeček.

Bruno Ferrero
Salesiánký kněz, ředitel turínského nakladatelství Elledici. Sestavil mnoho souborů příběhů určených k zamyšlení a obsahujících moudrá poučení. V Portálu vyšly a s velkým zájmem se setkaly také Příběhy pro potěchu duše a další.

Vánoční příběhy pro potěchu duše - audiokniha obsahuje vánoční příběhy, jejichž autorem je Bruno Ferrero. Čtou Jiří Dvořák a Ljuba Krbová.