Obálka audioknihy Asfaltová pustina

Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2023

SYROVÁ NOIROVÁ GANGSTERKA S VŮNÍ KRVE A BENZÍNU

Beauregard alias Bug se jako řádný občan usadil se svou ženou a dětmi v malém americkém městečku, kde vlastní autodílnu a snaží se poctivě protloukat životem. Jenže úklady rasismu a chudoby číhají za každým rohem, ani kšefty se zrovna nehrnou a splátky je potřeba posílat včas. A když se k tomu přidá telefonát z domova důchodců, kde dožívá jeho matka, týkající se nesrovnalostí v platbách za její pobyt, musí Bug oprášit svou temnou minulost, s níž přísahal seknout.

Za volantem se mu pořád nikdo nevyrovná a v krvi mu koluje benzín, stejně jako jeho otci – kriminálníkovi, který dávno zmizel v oblaku prachu. Když se objeví nabídka šoférovat auto během vloupačky do klenotnictví, vypadá to jako džob ušitý Bugovi přímo na míru. Má to ale háček. Hoši, kteří ho k akci přizvali, nejsou zrovna nejostřejší nože v šuplíku. A celá tahle prácička by se mohla šeredně zvrtnout…

Perfektně napsaný drsný román oceněný mnoha cenami od nové hvězdy amerického krimi žánru!

Audiokniha Asfaltová pustina, autor S. A. Cosby, čte Jan Teplý.