Obálka audioknihy Zdochlinárka

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023

ZBIERKA HOROROVÝCH POVIEDOK

V „Martinus cena fantázie“ súťažil už niekoľkokrát a v roku 2017 sa jeho poviedka Zdochlinárka dostala do zborníka vďaka účasti vo finále Ceny Béla. Niektoré z jeho textov ste mohli čítať aj na portáli fandom.sk, pre ktorý napísal zopár recenzií. V súťaži mikropoviedok Ohnivé pero obsadil v kole Q1 2017 prvé miesto s poviedkou Tvár ohni. Jeho poviedka Snovačka vyhrala súťaž Fantastická poviedka v novembri 2018 na portáli scifi.sk, účasť v hlavnom finále „Martinus cena fantázie“ však považuje za svoj najväčší literárny úspech. Zo všetkých žánrov najviac obľubuje horor, no nepohrdne ani dobrým sci-fi. S prázdnymi stránkami bojuje v obci Machulince, kde žije s manželkou, psom, kocúrom a mačkou.

Audiokniha Zdochlinárka, autor Michal Hosťovecký, čte Rudo Kain.