Prodejem k vítězství

Délka: 4 h 22 min
Interpret: Michal Švarc
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 246 MB

Prodejem k vítězství - audiokniha obsahuje příručku pro úspěšný prodej, jejímž autorem je Richard Denny. Čte Michal Švarc

Pokud si chcete začít budovat kariéru jako úspěšný prodejce nebo už profesionálním prodejcem jste a rádi byste zvýšili své prodejní a obchodní dovednosti, navýšili prodeje, audiokniha Prodejem k vítězství se vám jistě stane neocenitelnou příručkou. Nemůže vás sice naučit znalosti produktu, který prodáváte, co vás však naučit může, je schopnost přesvědčit stávající či potenciální zákazníky, aby obchod s vámi uzavřeli.

Richard vysvětluje přímým a otevřeným způsobem použití nejlepších prodejních technik v praxi. Ty se však značně liší od zastaralých a již nefuknčních způsobů prodeje. Využívá přístup, který se ve většině případů zakládá na zdravém rozumu, je věcný, profesionální a odvíjí se od toho, jak by si naši zákazníci přáli, aby jim bylo prodáváno.

Napsal ji již v roce 1988 a po dobu 14 měsíců se držela v čele nejprodávanějších knih v oboru businessu. Kniha byla přeložena do 28 jazyků, dočkala se již čtyř vydání (poslední v roce 2013) a prodává se ve více než 40 zeních světa. Text byl aktualizován a pozměněn na základě Richardových zkušeností z prodeje v nestálém obchodním prostředí, kdy internet podnítil a znovu podněcuje vznik nového obchodního jednání. Principy popsané v tomto novém vydání jsou však stejně důležité dnes, jako budou za 25 let. Odklon od nich je na vlastní nebezpečí.
Prodávající mají snahu nepřipouštět si, že jsou do obchodu zapojeni. Sami se označují za makléře, poradce nebo manažery.

V současnosti je však do prodeje na určité úrovni zapojen každý. Lékaři, právníci, realitní makléři, odhadci, architekti, bankovní úředníci, reklamní agenti - výčet je téměř nekonečný - hledají nové zakázky, a tudíž musí umět prodat své služby i sebe.
Svět se stal soutěživějším a kvůli přežití a úspěchu potřebujeme všichni porozumět prodeji, vyjednávání i přesvědčování. Chtějí-li společnosti v 21. století soutěžit a zvítězit, budou potřebovat vysoce proškolené lidi s hloubkovou znalostí produktů schopné okamžitě rozpoznat nové příležitosti. A jestliže chtějí porazit konkurenci, budou tito lidé muset být skutečnými odborníky. Tato kniha Vám ukáže, jak se odborníkem stát.

Richard slibuje, že pokud budete následovat jeho doporučení, budete:
- uzavírat nesrovnatelně více obchodů
- využívat nových shopností a dovedností
- mistry v umění prodeje
- skutečnými odborníky
- uznávaní mezi kolegy jako vítězové a hvězdy

Richard Denny je ve světě prodeje něco jako legenda. Je to člověk, který svůj obor zná a své vědomosti předává s nadšením. Patří k předním autoritám v oblasti úspěšného businessu a prodeje. Do dnešního dne vylepšil prostřednictvím svých přednášek, knih, kurzů a diplomů v obchodních oborech schopnosti více než jednoho milionu lidí z celého světa.

Richard je předsedou skupiny Richard Denny Group, jež se zaměřuje na podnikatelská školení. Je okouzlejícím přednášejícím, jehož mezinárodní prezentace v oboru podnikání nejen motivují, inspirují a vzdělávají, ale také přinášejí vysoce praktické nápady, které zvyšují výkonnost. Správností svých tvrzení si je natolik jistý, že zaručuje, že dosáhnete vynikajícího výsledku.

Více informací najdete na www.progresguru.cz

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma