Obálka audioknihy 6x Sherlock Holmes

Interpret: Soběslav Sejk
Vydavatel: Audiostory
Vydáno: 2021

Sir Arthur Doyle stvořil nesmrtelnou literární postavu Sherlocka Holmese, geniálního soukromého detektiva, který velmi rád zaměstnává svůj rozum a intuici pro vyřešení záhadných případů zločinu. Velkým pomocníkem je mu doktor Watson, postava, která detektivní příběhy vypráví. Obě postavy i jejich příběhy přežiliy ve vědomí čtenářů více než jedno celé století. Sherlock Holmes je navíc jedinou literární postavou, které byl sepsán životopis a jednou z nemnoha postav, k jejichž poctě byla zřízena řada společností. U nás je to Česká společnost Sherlocka Holmese.
Doylovy příběhy o Sherlocku Holmesovi nestárnou, jsou nadčasové. Dnešní čtenáře i posluchače nadto vábí kouzlo starých časů, atmosféra viktoriánského Londýna a charakteristická kompozice těchto detektivek, v nichž zůstávají ve spojení se starou dobrou Anglií.

Obsah:
1. Pět pomerančových jadérek: čte Soběslav Sejk
2. Charles Augustus Milverton: čte Soběslav Sejk
3. Případ totožnosti: čte Jiří Samek
4. Mrzák: čte Vladimír Brabec
5. Upír v Sussexu: čte Svatopluk Beneš
6. Poslední poklona: čte Svatopluk Beneš

© AudioStory 2021 (kompilace z nahrávek Sherlock Holmes 1, Sherlock Holmes 2, Sherlock Holmes 3)

Audiokniha 6x Sherlock Holmes - výběr z již legendární knihy povídek Dobrodružství Sherlocka Holmese.