Obálka audioknihy Temná hmota

Interpret: Lukáš Hlavica
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023

„Temná hmota je jedna z nejlepších knih jakéhokoli roku… a jakékoli reality.“
- Book Reporter

„Jsi v životě šťastný?“ To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích. Než se na něj člověk, jehož nikdy neviděl, usmál a řekl: „Vítej zpátky.“

Ve světě, kde se probral, není Jasonův život ten, který zná. Jeho žena není jeho žena. Jeho syn se nikdy nenarodil. A Jason není průměrný profesor fyziky, ale proslulý génius, jenž dokázal něco pozoruhodného. Něco nemožného.

Který svět je skutečný a o kterém se mu jen zdá? A pokud je skutečný ten z jeho vzpomínek, jak se do něj lze vrátit? Cesta zpět však bude úžasnější a zároveň děsivější, než si kdy dokázal představit…

Temná hmota: Blake Crouch| Překlad Veronika Volhejnová | Čte Lukáš Hlavica| Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková¬| Hudba Petr Hanzlík | Mastering Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r.¬o.¬| Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská| Vydala Euromedia Group, a.¬s.¬– Témbr, v¬ říjnu 2023

Natočeno podle knihy:
Blake Crouch