Obálka audioknihy 25 gramů štěstí

Vydavatel: Nakladatelství Kazda
Vydáno: 2020

JAK VÁM MALIČKÝ JEŽEK MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT

Massimovi obrátí život naruby Ninna - rozcuchaný ježeček vážící pouze 25 gramů. Nejen že díky ní překoná nelehké období, ale dá mu i nový smysl: Massimo založí záchranou stanici pro ježky a stará se o ty, kteří pomoc potřebují. Tak jako ježčí donchuán Trilly nebo křehoučká Lisa, jež si svým pohledem dokázala získat všechny okolo, či nebohý Zoe, jemuž se podařilo odrazit veškeré rány osudu. Zraněná, týraná a bezbranná zvířátka, která ovšem překypují touhou po životě, dokázala Massimovi změnit život.

MASSIMO VACCHETTA
Massimo Vacchetta - žije v severoitalském městě Novello, poblíž francouzských hranic. Jako privátní veterinář se přes dvacet let specializuje na dobytek. V roce 2014 otevřel Záchrannou stanici „Ninna” (Centro di Recupero Ricci „La Ninna”), odloučené pracoviště záchranné stanice v Brenezzu. Je předsedou asociace „Domov pro ježky” (La Casa dei ricci), jejímž záměrem je ochrana ježků a přírody.

ANTONELLA TOMASELLI
Antonella Tomaselli - je spolupracovnicí týdeníku Confidenze tra amiche (Důvěrná sdělení mezi kamarádkami; Mondadori) a literárního blogu věnujícího se ochraně zvířat ioleggoconjoy.com. Jakožto odvěká kynoložka se postarala o režii mnoha tematických dokumentů. Aktivně se věnuje zvyšování povědomí lidí o opouštění domácích mazlíčků (Alegra Yes I Am). Je čestnou předsedkyní italské společnosti milovníků jorkšírských teriérů (Società Italiana Amatori Yorkshire Terrier). Napsala řadu knih o různých psích rasách a tematických článků do časopisů.

Audiokniha 25 gramů štěstí obsahuje životní příběh Massima Vacchetty. Autor Massimo Vacchetta a Antonella Tomaselli, čte Petr Gelnar.