Obálka audioknihy Vesnice

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023
Série: Laura Linhartová a Adam Beneš díl 2

V polích nedaleko obce Lipová jsou objeveny lidské ostatky. S největší pravděpodobností patří jednomu z pohřešovaných dětí, které zde během uplynulých let beze stopy zmizely. Nejenže vše nasvědčuje tomu, že chlapec byl dlouhé roky vězněn někde bez přístupu na denní světlo, dokonce se zdá, že i navzdory rozsáhlému pátrání a nejrůznějším hypotézám policistů vesnici nikdy neopustil. Kriminální komisařka Laura Linhartová a její kolega Adam Beneš znovu otevírají dávno odložený případ a pouštějí se do dalšího napínavého vyšetřování. Je možné, že se pachatel ukrývá mezi zdejšími obyvateli? A existuje naděje, že jsou zbylé dvě děti ještě naživu?

Tři zmizelí chlapci a tajemství, které po letech vyplouvá na povrch. Další případ komisařky Linhartové

Audiokniha Vesnice, autorka Kristýna Trpková, čte Zuzana Kajnarová.

Série Laura Linhartová a Adam Beneš

Obálka audioknihy Stvůra