Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Doteky osudu

Doteky osudu

Roman Cílek

Délka: 5 h 51 min
Interpret: Igor Bareš
Vydavatel: Tebenas
Vydáno: 2024
Série: Doteky
Typ souboru: MP3
Velikost: 330 MB

Třetí díl úspěšné kompilace kriminálních případů z policejních archivů navazuje na předchozí Doteky hříchu a Doteky bezmoci. Přináší opět devět samostatných detektivních povídek v podání devíti skvělých interpretů. Shodou smutných okolností jde o poslední práci Norberta Lichého, který pár týdnů před svým odchodem načetl do série Doteky dvě povídky (druhá vyjde ve čtvrtém díle na začátku roku 2025).

Zabrání dvojice soukromých detektivů plánované pomstě zhrzeného manžela? Kam zmizel manžel tajuplné spolužačky? Bude po letech uzavřen nevyjasněný případ, když pravdu zná jen místní farář? Existuje dokonalý zločin? Usvědčí vraha mladých žen Händelův Mesiáš? Kolik zla dokáže rozpoutat nález vzácné knihy?

Na všechny otázky odpoví povídky Defenestrace, Desatero nenávisti, Vdova v režimu utajení, Zpovědní tajemství, Rukojmí a milenci, Da-Da, Nezapomeň na bič!, Hlubina bezpečnosti a Jagellonská bible.

Audiokniha Doteky osudu obsahuje devět detektivních povídek podle skutečných událostí. Autor Roman Cílek, čte Igor Bareš, Norbert Lichý, Kajetán Písařovic a další.

více

Série Doteky

Obálka audioknihy Doteky hříchu
Doteky hříchu
Obálka audioknihy Doteky bezmoci
Doteky bezmoci
Obálka audioknihy Doteky osudu
Doteky osudu

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma