Až tady nebudu

Délka: 10 h 54 min
Interpret: Andrea Elsnerová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 615 MB

Audiokniha Až tady nebudu je thriller od autorky bestselleru Před pikolou za pikolou. Napsala Linda Greenová, čtou Andrea Elsnerová, Lucie Kožinová a Aleš Procházka.

„Zemřela jsem nešťastnou náhodou. Křečovitě zavírám oči a zase je otvírám, jen abych se ujistila, že jsem vzhůru.“

Kdybyste měli na výběr mezi svým životem a životem svého ještě nenarozeného syna, co byste si zvolili? Jess stojí před nelehkou volbou. Jakmile jí totiž začnou chodit na Facebook zprávy z budoucnosti o její smrti, celý svět se jí postupně hroutí. Stala se obětí nějakých vtipálků? Jak moc může svůj osud změnit, aby přitom neohrozila život svého syna?

LINDA GREENOVÁ:
Linda Greenová je vystudovaná novinářka, jejíž největším snem bylo už od mala vydat svůj vlastní román. Její prvním počinem byl pohádkový thriller o ponících a cestování časem. Okolím nebyl přijat moc pozitivně, ale to jí neodradilo. Přes veškeré překážky a odmítnutí ze stran nakladatelů se její román Před pikolou za pikolou stal naprostým bestsellerem na poli elektronických knih.

LUCIE KOŽINOVÁ:
Herečku Lucii Kožinovou můžete znát především z dabingu. Slyšet jste ji mohli například v hlavní ženské roli ve filmu Klub vyděračů či jako vyšetřovatelku Katju Hansenovou v německém seriálu Lenssen & spol. Namluvila také několik kreslených postaviček, mimo jiné i fenku Perditu v animovaných 101 dalmatinech a indiánku Nakomu v pohádce Pocahontas. Ve filmu Dr. Dolittle 2 si dokonce nadabovala mluvící medvědici Avu. Na filmovém plátně jste ji viděli ve filmu Lidice nebo v pohádce Hora jménem Andělská.

ANDREA ELSNEROVÁ:
V mládí se s úspěchem věnovala vrhu koulí, ale kvůli zranění nemohla ve sportovní kariéře pokračovat. Po absolvování Státní konzervatoře v Praze nastoupila do angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav. Od roku 1999 je členkou souboru Divadla na Vinohradech. První její zásadní filmovou rolí byla novicka Barbora ve filmu Řád, za jejíž ztvárnění byla nominována na Českého lva a oceněna na pražském MFF Zlatým globem 1995. Poté následovala řada dalších rolí ve filmech a televizi (Fany, Co chytneš v žitě či seriálech Hříšní lidé města Brněnského, Četnické humoresky nebo Hraběnky). Věnuje se také audioknižní tvorbě a dabingu.

ALEŠ PROCHÁZKA:
Herec, který v současnosti hostuje v Městských divadlech pražských, pochází z Prahy. Vystudoval pražskou DAMU a působil na různých divadelních scénách, hrál v mnoha televizních inscenacích a seriálech. Věnuje se také dabingu a svůj hlas propůjčil například Tomu Hanksovi, agentu Cooperovi v kultovním seriálu Twin Peaks nebo Severusi Snapeovi ve filmech o Harrym Potterovi.

Copyrigh © Linda Green, 2017. Translation © Zdík Dušek, 2018.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma