Obálka audioknihy V přímém ohrožení

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Alpress, Audiotéka
Vydáno: 2020

Když se Steven Dunbar pustí do vyšetřování vraždy dvou lékařů, netuší, jaká je mezi nimi spojitost. Spolupráce s Interpolem odhalí další oběti zabité stejným způsobem. Vše nasvědčuje tomu, že podezřelé zbohatnutí jistých lidí je spojeno s bojem proti smrtícímu viru, a Steven musí zasáhnout dřív, než se v ohrožení ocitnou další životy, včetně toho jeho...

KEN MCCLURE
Ken McClure (vlastním jménem Ken Begg) je autorem několika desítek strhujících románů z lékařského prostředí, které vyšly ve více než 20 jazycích. K úspěchu u čtenářů ho předurčuje nejen brilantní vypravěčský talent, ale také dlouholeté zkušenosti z vlastní lékařské praxe a klinického výzkumu. Se svou ženou žije Ken McClure ve Skotsku, ale před nepřízní počasí rád prchá na Kanárské ostrovy. Čeští čtenáři se mohli s McClurem setkat osobně na veletrhu Svět knihy v roce 2008, kdy autor přiletěl do Prahy na pozvání nakladatelství Alpress.

ZBYŠEK HORÁK
Český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Audiokniha V přímém ohrožení obsahuje krimi příběh, jehož autorem je Ken McClure. Překlad Jan Mrlík. Čte Zbyšek Horák, režie Jakub Tabery.