V přímém ohrožení

Délka: 8 h 43 min
Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Alpress, Audiotéka
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 492 MB

Audiokniha V přímém ohrožení obsahuje krimi příběh, jehož autorem je Ken McClure. Překlad Jan Mrlík. Čte Zbyšek Horák, režie Jakub Tabery.

Když se Steven Dunbar pustí do vyšetřování vraždy dvou lékařů, netuší, jaká je mezi nimi spojitost. Spolupráce s Interpolem odhalí další oběti zabité stejným způsobem. Vše nasvědčuje tomu, že podezřelé zbohatnutí jistých lidí je spojeno s bojem proti smrtícímu viru, a Steven musí zasáhnout dřív, než se v ohrožení ocitnou další životy, včetně toho jeho...

KEN MCCLURE
Ken McClure (vlastním jménem Ken Begg) je autorem několika desítek strhujících románů z lékařského prostředí, které vyšly ve více než 20 jazycích. K úspěchu u čtenářů ho předurčuje nejen brilantní vypravěčský talent, ale také dlouholeté zkušenosti z vlastní lékařské praxe a klinického výzkumu. Se svou ženou žije Ken McClure ve Skotsku, ale před nepřízní počasí rád prchá na Kanárské ostrovy. Čeští čtenáři se mohli s McClurem setkat osobně na veletrhu Svět knihy v roce 2008, kdy autor přiletěl do Prahy na pozvání nakladatelství Alpress.

ZBYŠEK HORÁK
Český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Nově se věnuje taky načítání audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma