Obálka audioknihy Cizinci

Interpret: Vít Dvorský
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023

Mort Castle, veterán americké hororové školy, se českému čtenáři představuje románem Cizinci.
Máte rádi svého souseda? Možná má rád i on vás. Anebo si představuje, jak vám drtí lebku kamenem. A pak jsou tu Cizinci. Sousedi, kteří si nic nepředstavují. Tihle sousedi jednají. Kosti praskají a krev teče. A to je jen začátek, protože to nejhorší teprve přijde…

Mort Castle

Učitel psaní a autor, který má na svém kontě více než 500 povídek a 17 knih. Než se vrhnul na spisovatelskou dráhu, byl muzikantem, stand up komikem, vysokoškolským učitelem, hypnotizérem nebo editorem. Žánrově se Castle zaměřuje především na horor.
Svoji první povídku publikoval v roce 1967 a od té doby se jeho díla objevují na spoustě míst: od renomovaných seiózních periodik až po obskurní pokoutní plátky. Za své povídky získal celkem jedenáct nominací na prestižní žánrovou cenu Bram Stoker Award a třikrát zvítězil. V češtině vyšel jeho román Cizinci a povídka v antologii k poctě Raye Bradburyho Rej stínů.

Audiokniha Cizinci - autor Mort Castle, čte Vít Dvorský.