Obálka audioknihy Prokletí Schwartzovy vily

Interpret: Martin Čevora
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

Svět živých i mrtvých se střetává. Minulost se hlásí na světlo boží a nenechá vás spát!

Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet. Financí nevlastní mnoho, a když se naskytne příležitost zakoupit byt ve staré secesní vile na okraji města, nadšeně po ní skočí. Co na tom, že cena je až podezřele nízká a za nedalekou hřbitovní zdí vykukují kříže a náhrobky.

I když si Nora oddechne od všetečné tchyně, skutečný klid v domě nenajde. Je až příliš empatická a citlivá, a jeho minulost je příliš temná. Když se kolem začnou dít prapodivné věci a na chodbách se objevovat cizí lidé ve sto let starých oděvech, pustí se do pátrání.

Tajemství, které odhalí, vám vezme dech!

Audiokniha Prokletí Schwartzovy vily, autorka Anna Beatrix Bártová, čte Martin Čevora.