Obálka audioknihy Terapie sebepoznáním

Interpret: Filip Bartek
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023

Obecně máme tendenci psychiku a duši podceňovat, neboť nejsou vidět a nelze je změřit ani vykreslit žádnou funkcí v Excelu. Avšak denně je máme možnost pozorovat v podobě vlastního prožívání. Jak moc nás může „blbá“ nálada ovlivnit ve všem, co děláme, jistě zakusil každý z nás.

To, jak se zrovna cítíme, je odraz psychiky v celé své kráse a síle. Pokud vlastní psychice nerozumíme, nemůžeme mít nad svým životem kontrolu. Pokud se jí ale snažíme porozumět, nemusí už vůči nám stát v opozici. Pokuste se naklonit si své nitro na svou stranu.

Tahle kniha, založená na zkušenostech terapeuta, odborných poznatcích z oblasti hlubinné psychologie i vlastní zkušenosti, vám bude průvodcem.

TOMÁŠ ZETEK
Tomáš Zetek se věnuje hlubinné analytické terapii, která pracuje s nevědomými vzorci jednání, myšlení a vnitřními překážkami. Absolvoval Školu terapie sebepoznáním pod vedením MUDr. Pavla Špatenky.

Audiokniha Terapie sebepoznáním, autor Tomáš Zetek, čte Filip Bartek.