Sága o Zaklínači

Andrzej Sapkowski

Délka: 76 h 3 min
Interpret: Martin Finger
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2018
Série: Sága o Zaklínači
Typ souboru: MP3
Velikost: 4.29 GB

Meč, magie a vyzvědačské intriky. Souborné vydání legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě – Ciri z Cintry. Zaklínač, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami, přijímá do ochrany malé dítě – Překvapení. Netuší, že ve skutečnosti pečuje o plamen, který může zapálit celý svět. Příběh zlověstné věštby, lásky, krutosti a událostí, měnících tvář světa, vrcholí v mohutném finále, v gejzíru imaginace, aby jednou provždy změnil fantastickou literaturu.

ANDRZEJ SAPKOWSKI:
Nekorunovaný král současné slovanské fantasy se narodil v polské Lodži. Svou první povídku publikoval v roce 1986 v časopise Fantastyka a o pouhých šest let později už jeho napínavé příběhy putovaly k českým čtenářům. Jeho nejznámějším dílem jsou povídky a pětidílná sága o zaklínači Geraltovi z Rivie, muži-mutantovi, který chrání svět před magickými nestvůrami. Sapkowského Zaklínač byl také zfilmován a stal se námětem počítačové hry The Witcher.

MARTIN FINGER:
Český divadelní, filmový, televizní a rozhlasový herec. Byl významným představitelem éry Pražského komorního divadla v letech 2002–2012, kde získal dvakrát Cenu Alfréda Radoka za hlavní role v inscenaci Světanápravce od Thomase Bernharda a v Kafkově Procesu. Od roku 2012 je členem hereckého souboru Činoherního klubu v Praze. V televizi například ztvárnil roli Edvarda Beneše v cyklu České století. Držitel nominace na Českého lva (Odpad město smrt) a Ceny české filmové kritiky (Krásno).

Nahrávka vznikla podle knih Andrzeje Sapkowského Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera vydaných nakladatelstvím Leonardo v letech 1995–2012. | Copyright © Andrzeje Sapkowski, 1994 (Krev elfů), 1995 (Čas opovržení), 1996 (Křest ohněm), 1997 (Věž vlaštovky), 1999 (Paní jezera). | Z polského originálu přeložil Stanislav Komárek. Translation © Stanislav Komárek, 1995–2000. | Čte Martin Finger. Režie Alexandra Bauerová. Zvuk Jiří Pochvalovský. Hudba Mario Buzzi. Cover illustration © Alejandro Colucci. Foto autora © Elzbieta Lempp. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. Vydalo Tympanum, s. r. o., v květnu 2018. Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1.| www.tympanum.cz

Sága o Zaklínači - audiokniha obsahující kompletní zaklínačskou pentalogii složenou z dílů Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Napsal Andrzej Sapkowski, načetl Martin Finger.

více

Série Sága o Zaklínači

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky