Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Sága o Zaklínači

Sága o Zaklínači

Andrzej Sapkowski

Délka: 76 h 3 min
Interpret: Martin Finger
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2018
Série: Sága o Zaklínači
Typ souboru: MP3
Velikost: 4.29 GB

Meč, magie a vyzvědačské intriky. Souborné vydání legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě – Ciri z Cintry. Zaklínač, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami, přijímá do ochrany malé dítě – Překvapení. Netuší, že ve skutečnosti pečuje o plamen, který může zapálit celý svět. Příběh zlověstné věštby, lásky, krutosti a událostí, měnících tvář světa, vrcholí v mohutném finále, v gejzíru imaginace, aby jednou provždy změnil fantastickou literaturu.

ANDRZEJ SAPKOWSKI:
Nekorunovaný král současné slovanské fantasy se narodil v polské Lodži. Svou první povídku publikoval v roce 1986 v časopise Fantastyka a o pouhých šest let později už jeho napínavé příběhy putovaly k českým čtenářům. Jeho nejznámějším dílem jsou povídky a pětidílná sága o zaklínači Geraltovi z Rivie, muži-mutantovi, který chrání svět před magickými nestvůrami. Sapkowského Zaklínač byl také zfilmován a stal se námětem počítačové hry The Witcher.

MARTIN FINGER:
Český divadelní, filmový, televizní a rozhlasový herec. Byl významným představitelem éry Pražského komorního divadla v letech 2002–2012, kde získal dvakrát Cenu Alfréda Radoka za hlavní role v inscenaci Světanápravce od Thomase Bernharda a v Kafkově Procesu. Od roku 2012 je členem hereckého souboru Činoherního klubu v Praze. V televizi například ztvárnil roli Edvarda Beneše v cyklu České století. Držitel nominace na Českého lva (Odpad město smrt) a Ceny české filmové kritiky (Krásno).

Nahrávka vznikla podle knih Andrzeje Sapkowského Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera vydaných nakladatelstvím Leonardo v letech 1995–2012. | Copyright © Andrzeje Sapkowski, 1994 (Krev elfů), 1995 (Čas opovržení), 1996 (Křest ohněm), 1997 (Věž vlaštovky), 1999 (Paní jezera). | Z polského originálu přeložil Stanislav Komárek. Translation © Stanislav Komárek, 1995–2000. | Čte Martin Finger. Režie Alexandra Bauerová. Zvuk Jiří Pochvalovský. Hudba Mario Buzzi. Cover illustration © Alejandro Colucci. Foto autora © Elzbieta Lempp. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. Vydalo Tympanum, s. r. o., v květnu 2018. Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1.| www.tympanum.cz

Sága o Zaklínači - audiokniha obsahující kompletní zaklínačskou pentalogii složenou z dílů Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Napsal Andrzej Sapkowski, načetl Martin Finger.

více

Série Sága o Zaklínači

Obálka audioknihy Krev elfů
Krev elfů
Obálka audioknihy Čas opovržení
Čas opovržení
Obálka audioknihy Křest ohněm
Křest ohněm
Obálka audioknihy Věž vlaštovky
Věž vlaštovky
Obálka audioknihy Paní jezera
Paní jezera
Obálka audioknihy Sága o Zaklínači
Sága o Zaklínači

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma