Obálka audioknihy Angličtina pro piloty

Interpret: Renata Angelo Kronowetterová
Vydavatel: AZ TEAMBUILDING
Vydáno: 2013

Tento výukový materiál vznikl jako reakce na neexistenci letecké frazeologie, která by kombinovala české a anglické výrazy a byla tak pro nás Čechy nejlépe osvojitelná. Doposud jsme si mohli koupit jenom čistě anglická CD s absencí českých výrazů.
První Česko - Anglicky namluvené CD pro přípravu pilotů na zkoušku ICAO.
Předlohou byla osnova předpisu ICAO Anex - L Frazeologie, který je základem znalostí pro každou zkoušku z letecké angličtiny a samozřejmě každého pilota létajícího do zahraničí za VFR nebo provádějící lety IFR.

Součástí je také Pracovní sešit v PDF (dostupný po stažení audioknihy přes webový prohlížeč do počítače).
Pracovní sešit obsahuje na 130 stranách cvičení překladů frází z češtiny do angličtiny a naopak. Vše vychází ze slovní zásoby, kterou jste si naposlouchali. Je to opravdu skvělá pomůcka.
Pracovní sešit je pouze v elektronické podobě, abyste si mohli i opakovaně vytisknout jen ta cvičení, která potřebujete pilovat.
Pracovní sešit obsahuje více než 80 Česko - Anglických a Anglicko - Českých cvičení na 130 stranách.

Obsah:
Communication procedures (over 50 expressions)
Phraseology (over 300 phrases)
Vocabulary (over 450 words)
Abbreviations (over 250 most frequently used abbreviations)

Angličtina pro piloty - audiokniha obsahuje výukový program s leteckou frazeologií v češtině a angličtině.