Obálka audioknihy Pišlické příběhy

Interpret: Ivan Trojan
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015

Filip Rychlebský napsal krásné pohádky o dřevěných figurkách - pišlicích - a neodolatelně je vypráví Ivan Trojan. Písničky o pišlicích, které složila klavíristka Beata Hlavenková, známá kromě svých sólových projektů především spoluprací s Lenkou Dusilovou, na albu zpívají vedle autorky právě zmíněná Lenka Dusilová, Milan Cais ze skupiny Tata Bojs a Petr Ostrouchov, bývalý dlouholetý zpěvák skupiny Sto zvířat.
Pišlici ožívají většinou právě v době, kdy Jáchym, který je kdysi dostal k narozeninám, není doma a zažívají mnohdy neuvěřitelná dobrodružství. Pišlické příběhy již byly živě s velkým ohlasem provedeny v pražském Divadle Minor a představují svět zábavy a poučení pro děti ve věku od čtyř do deseti let, jakož i pro jejich rodiče.

Pišlické příběhy - audiokniha obsahuje pohádky, jejichž autorem je Filip Rychlebský. Čte Ivan Trojan.