Obálka audioknihy Hitchhiking to the sea (Stopem k moři)

Hitchhiking to the sea (Stopem k moři)

Richard Ludvík

Interpret: Richard Ludvík
Vydavatel: Richard Ludvík
Vydáno: 2018

V tomto originálním příběhu pro středně pokročilé je hrdinou mladík Viktor, který jednoho dne vyrazí bez peněz stopem k moři. Neví, kde bude spát, ale chce zažít dobrodružství, pocit svobody a potkat nové lidi.

Audiokniha je celá v angličtině a má tři části: Příběh v pomalejším tempu (30 minut), pak 300 otázek a odpovědí o příběhu (15 minut) a nakonec znovu celý příběh v rychlejším tempu (20 minut).

Tímto způsobem poslechu se zvýší vaše porozumění mluvené angličtině. Oživíte si slovíčka, co už znáte a naučíte se nová. Prožívejte Viktorova dobrodružství a poslechněte si tuto audioknihu.

Audiokniha Hitchhiking to the sea (Stopem k moři) je napínavým příběhem v angličtině o cestování stopem po Evropě. Napsal a čte Richard Ludvík.