Obálka audioknihy Semafor Komplet 9 her z let 1959-1964

Interpret: Jiří Suchý
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2019

Souborné vydání devíti her z prvního období divadla Semafor, jehož autory jsou Jiří Suchý a Jiří Šlitr. Hry tvoří základ vrcholného období slávy divadla, které zásadně ovlivnilo kulturní dění v naší zemi ve druhé polovině 20. století. Na scéně tohoto divadélka se vystřídaly takřka všechny tehdejší významné pěvecké a herecké hvězdy, oba autoři pro ně složili stovky písní a výstupů. Mnohé hry vycházejí v plné délce vůbec poprvé. Těžiště tvoří záznamy z archivu divadla Semafor, doplněné nahrávkami z archivu Supraphonu, České televize a soukromých sběratelů.

Semafor Komplet 9 her z let 1959-1964 – audiokiha obsahuje jedinečný soubor nahrávek devíti her divadla Semafor, které v této ucelené podobě vycházejí zcela poprvé. Účinkují Jiří Suchý, Waldemar Matuška, Miroslav Horníček a další.