Obálka audioknihy Co po ní zbylo

Co po ní zbylo

Erik Rickstad

Interpret: Lukáš Hlavica
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2021

Profesor poezie na odlehlé vermonstké univerzitě Johanu Baumovi se celý život převrátí vzhůru nohama, když jeho žena Rebecca a malá dcerka Sally zmizí z domova. Nic nenasvědčuje tomu, že došlo k únosu, neobjevily se žádné stopy vraždy ani žádný důkaz, že Rebecca Johanna opustila. Jen Sallyiny mrazivé kresby, Johanovy malé lži a šerifovy obavy, že nic není takové, jak to vypadá.

I Sallyina nejlepší kamarádka Lucinda ví, že Sally by jen tak nezmizela, když spolu sdílejí tolik tajemství – zvlášť to poslední. A Lucinda přísahala, že tohle tajemství si nechá pro sebe.

V den pětadvacátého výročí zmizení své ženy a dcery najde Johan v lese malou dívenku. Nemohla by to být Sally? Je holčička vůbec skutečná, nebo je jen výplodem Johanova zoufalství a smutku? Anebo se v temných lesích odehrává něco zlověstnějšího?

Audiokniha Co po ní zbylo obsahuje thriller od autora Erika Rickstada, čte Lukáš Hlavica.