Obálka audioknihy Angličtina v pohode 2

Interpret: Daniel Kováč
Vydavatel: Hemisféry
Vydáno: 2013

Nahrávku oceníte pri hľadaní vhodnej školy, či zamestnania. Použijete ich pri vypĺňaní dotazníkov s osobnými údajmi, ale aj pri rozhovoroch o rodinných vzťahoch. Ak rozmýšľate ako sa učiť po anglicky, stiahnite si frázy do vášho mp3 prehrávača a začnite počúvať mp3 s nami. Môžete sa učiť nielen doma, ale aj cestou do práce alebo na prechádzke. Získate tiež slovnú zásobu, ktorú použijete pri cestovaní autom, lietadlom, či vlakom. Publikácia je voľným pokračovaním audioučebnice Angličtina v pohode 1.

Obsah:
1. Relaxačná hudba
2. Personal data/Osobné údaje
3. Family/Rodina
4. Education/Vzdelanie
5. Profession/Povolanie
6. Travelling/Cestovanie
7. Travelling by Car/Cestovanie autom
8. Travelling by Plane/Cestovanie lietadlom
9. Travelling by Train/Cestovanie vlakom
10. Travelling in the Town by Taxi, by Bus, on the Underground. Cestovanie taxíkom, autobusom, metrom po meste
11. Border Crossing/Hraničný prechod

Angličtina v pohode 2 - audiokniha obsahuje anglické frázy pro praktický život. Zostavili Lucie Meisnerová, Roman Baroš, Ingrid Masárová. Hovorí John Dale, Daniel Kováč.