Obálka audioknihy Dnes ještě ne

Interpret: Martin Preiss
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022

Radomír nemá pocit, že by mu v životě něco scházelo, dokud na šachovém fóru nepotká Jarmilu. Milan je na tom přesně naopak – Gábinu sice miluje, ale jeden večer, ten dnešní večer by potřeboval strávit bez ní. Jarek by Annu a jejich dvě děti nejraději neopustil už ani na vteřinu – a nic by neměnil, zatímco rodinu Tomáše čeká úplně nový začátek a namísto života ve městě stará chalupa na venkově. Vypravěč povídky Markéty Pilátové nic měnit nehodlá, ale musí se při čekání na svou laçadoru obrní trpělivostí. Věře se čekání vyplatí. Kamil jakožto vědec postupuje v milostném životě přísně exaktně, Zuzana překvapuje sama sebe a Viky si odmítá vybírat mezi Jerrym a Vaškem. Dnes ještě ne.

Audiokniha Dnes ještě ne obsahuje povídky českých autorů. Čte Martin Preiss, Radek Valenta, Jitka Ježková a Martin Hronský Krupa.