Obálka audioknihy Jak být úspěšný

Interpret: Soňa Dvořáková
Vydavatel: Karavana úspěchu
Vydáno: 2012

Jste tak bohatí a úspěšní, jak byste chtěli být? Uvědomujete si anebo ne, zda míra vašeho bohatství a úspěchu přesně odpovídá tomu, co si podle vás zasloužíte?
Na této inspirační audioknize Louise vysvětluje, jak můžete využít moci vaší mysli k získání čehokoli, co v životě chcete – více peněz, úspěšnou kariéru, naplňující vztahy a více legrace!
Máte pocit, že „se necítíte dostatečně dobře“, obáváte se úspěchu a přejímáte negativní postoje a názory vašich rodičů týkající se peněz a způsobů chování, které vám mohou zabránit užívat si bohatství života? Jakmile potlačíte svou sebekritiku a naučíte se posouvat za vaše stanovené hranice, pak dokážete získávat „vše dobré“ ve svém životě.

Louise L. Hay se zabývá metafyzikou, je lektorkou, učitelkou a autorkou mnoha bestsellerů včetně MILUJ SVŮJ ŽIVOT a JÁ TO DOKÁŽU. Její díla byla přeložena do 29 jazyků v 35 zemích po celém světě. Louise více jak 25 let pomáhá milionům lidí v objevování a využívání plného potenciálu jejich vlastních tvořivých sil pro osobní růst a samoléčení. Učí odstraňovat překážky, které nám brání naplno žít a dosáhnout toho, po čem toužíme.
Je zakladatelkou a předsedkyní společnost Hay House Inc., která organizuje rozšiřování knih, audio-nahrávek a video-nahrávek přispívajících k léčení naší planety.

„Pokud jsme ochotni vykonat potřebnou mentální práci, může být uzdraveno takřka vše.,

Životní příběh Louise L. Hay byl poměrně pohnutý. Autorka se narodila v Los Angeles chudé matce, která se později podruhé vdala a Louise L. Hay získala násilného a hrubého nevlastního otce. Když bylo Louise Hay pět let, byla znásilněna sousedem. V 15 letech byla vyloučena ze střední školy bez řádného ukončení, protože otěhotněla a na svoje šestnácté narozeniny porodila holčičku, kterou byla dána k adopci.
Následně se přestěhovala do Chicaga, kde pracovala v podřadných pracovních pozicích a v roce 1950 se přesunula do New Yorku. V této souvislosti si nechala změnit jméno a začala kariéru v módním průmyslu. V této činnosti byla úspěšná, pracovala pro Billa Blasse, Olega Cassiniho nebo Pauline Trigere. V roce 1954 se vdala za anglického obchodníka Andrewa Haye, ale po 14 letech bylo manželství rozvráceno, když svého manžela přistihla s jinou ženou.
V letech 1977 - 1978 autorka onemocněla rakovinou děložního čípku, na jejímž vzniku se podílelo i její problematické dětství. Po komplikované léčbě se z tohoto onemocnění vyléčila, jak později napsala, značnou roli sehrála její důvěra sama v sebe a její duchovno.

Jak být úspěšný - audiokniha Louise L. Hay, která je lektorkou, učitelkou a autorkou mnoha bestsellerů a více než 25 let pomáhá lidem v jejich osobním růstu.