Nebudete se bát ničeho zlého

John Searles

Délka: 15 h 58 min
Interpret: Terezie Taberyová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 901 MB

Během jedné zasněžené noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Není to nijak zvláštní, jelikož se oba věnují poměrně podivnému zaměstnání – pomáhají lidem i bludným duším zemřelých. Zatímco dívka čeká v autě, otec i matka jsou za nejasných okolností zavražděni.

Po této události žije dívka v péči starší sestry. Rozhodne se, že na vlastní pěst zjistí, co se té noci doopravdy rodičům stalo. Postupně tak odhaluje temné události, které navždy změnily osud celé její rodiny...

John Searles:
Původně novinář, nyní spisovatel i kritik. Bestsellerem se stal už jeho americký debut Chlapec stále nezvěstný. Na českém trhu debutoval Searles až druhým románem Zvláštní, ale pravdivé. Searlesovy eseje vycházejí v denících New York Times, Washington Post a dalších. Jako literární kritik vystupuje pravidelně v televizních stanicích NBC a CNN.

Terezie Taberyová:
V rodině Terezie Taberyové se nadání nejspíš dědí. Její mladší sestra Viktorie i matka Zuzana, našly svou kariéru, stejně jako Terezie, v dabingu. Její hlas můžete slyšet ve filmu Koralína a svět za tajemnými dveřmi, Šarlotina pavučinka nebo ve známém americkém seriálu Super drbna.

Copyright © 2004 by James Czajkowski. All rights reserved. Published in HarperColins Publishers.
Translation © 2006, Dušek Zdík

Nebudete se bát ničeho zlého - audiokniha obsahuje thriller oceněný American Library Association. Napsal John Searles. Čte Terezie Taberyová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky