Všechny krásné lži

Délka: 10 h 38 min
Interpret: Zbigniew Kalina
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 600 MB

Audiokniha Všechny krásné lži přináší znepokojivý příběh s temnými postavami, které překračují veškeré hranice, a přitom bez úhony žijí ve svém světě. Napsal Peter Swanson. Čte Zbigniew Kalina.

Není zvláštní, že šílení lidé vždy naleznou jeden druhého?

Harry Ackerson se zmítá mezi smutkem ze smrti vlastního otce a zvláštními událostmi, které se okolo něj dějí. Zemřel jeho otec Bill opravdu jen náhodou? Harry nachází další a další střípky, které ho přivádějí k myšlence, že život Billa byl mnohem nejasnější, než si kdy dokázal představit. Do všeho se podivně zaplétá jeho nevlastní matka Alice a její vztahy z minulosti. Co když kus viny leží na každém?

PETER SWANSON
Peter Swanson debutoval románem "The Girl with a Clock for a Heart" a pokračoval dalšími třemi thrillery. "Na zabití" získalo cenu New England Society Book Award. "Všechny krásné lži" jsou jeho nejnovějším románem. Jeho knihy byly přeloženy do více než 30 světových jazyků a sklízí ohlasy napříč zeměmi. Fanoušci jeho díla vychvalují slovy jako působivé, poutavé, fascinující nebo znepokojivé. Peter žije se svou ženou a kočkou v USA ve státě Massachusetts a chystá pro své čtenáře další romány.

ZBIGNIEW KALINA
I přes své čistě polsky znějící jméno je tento talentovaný herec ostravským rodákem, který po dokončení gymnázia vystudoval herectví se zaměřením na muzikál. Jeho první angažmá bylo v Těšínském divadle a od roku 2012 je stálým členem Městských divadel pražských. Nyní bydlí v Praze a je držitelem Ceny Thálie a Ceny Českého divadla.

Copyright © 2018 by Peter Swanson. Translation © Zdena Tenklová, DILIA, 2019.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma