Obálka audioknihy Soukromá tajemství

Interpret: Jitka Ježková
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2020

Anna by ani za nic své matce nepřiznala, že její manžel není, jemně řečeno, tak dokonalý muž jako byl její táta, jehož ale nikdy nepoznala, ovšem Lucie, ta nechce říct o otci svého doposud nenarozeného dítěte vůbec nic. Pan Gruss zase trvá na tom, že mezi půlnocí a jednou hodinou ranní musí být vrátnice Šternberského paláce zamčená a tedy mimo provoz, kdežto Milada odmítá kohokoliv do zámecké školní kaple pustit už bůhvíkolik let. Pro vypravěče povídky Jaroslava Rudiše je záhadou, co se dělo včera večer a proč má na balkóně na keříku navěšená rajčata z nedaleké večerky, zatímco pro Tomáše Marka Epsteina je to jeho nový telefon. A jak spolu souvisí mikulovský židovský hřbitov s prvním mléčným zubem malé Ester?

OBSAH:
1. Pohádky – ALENA MORNŠTAJNOVÁ
2. Prokletí rodu Grussů – PETR ŠABACH
3. Milada – AŇA GEISLEROVÁ
4. Samochlapskej večer – JAROSLAV RUDIŠ
5. Umauuu – PETRA DVOŘÁKOVÁ
6. Telefon – MAREK EPSTEIN
7. Jak jsem hledal bránu – BIANCA BELLOVÁ
8. Co by se děti neměly dovědět – PAVLA KOUCKÁ

Audiokniha Soukromá tajemství obsahuje sbírku povídek současných českých autorů. Čte Jitka Ježková, Martina Hudečková, Martin Preiss a Jan Maxián.