Obálka audioknihy Justínka a asistenčný jednorožec

Justínka a asistenčný jednorožec

Kateřina Maďarková

Interpret: Kristína Tormová
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2022

„Akútny nedostatok fantázie,“ tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza, na ktorú jej doktor predpísal ešte zvláštnejšiu liečbu. Musí stráviť šesť dní s asistenčným jednorožcom Hubertom. Každý deň plný spoločných dobrodružstiev mení Justínkin svet. Zrazu je zábavnejší a farebnejší. Navštívia miesta, ktoré dievčatko vo svojom obľúbenom atlase sveta nikdy neobjavilo – tajomnú rieku Slov, planétu Fantázia, ba dokonca krajinu z jej vlastného výkresu! Len keby sa neblížil 31. august. Deň, keď sa Justínkina liečba končí a Hubert sa musí vrátiť späť do lekárne na Fialkovej ulici…

KATEŘINA PANTOVIČ MAĎARKOVÁ
Kateřina Pantovič Maďarková strávila detstvo v Karlových Varoch. Po gymnáziu si zadovážila dcéru Justýnu, syna Eliáša, manžela Nikolu, dcéru Salominu a Alfréda, robota na upratovanie (presne v tomto poradí). Štúdium medicíny, práva, syntézy liečiv a filozofie predčasne ukončila ešte pred prijímačkami. Pracovala ako moderátorka a redaktorka v rozhlase aj v televízii. Justínka a asistenčný jednorožec (Albatros 2017) je jej knižný debut, a pretože ju písanie nekonečne baví, napísala aj knižku pre dospelých Kto sa postará o Annu (2020).

KRISTÍNA TORMOVÁ
Kompletnú neskrátenú verziu knihy číta veľká milovníčka jednorožcov, kvalitnej literatúry, humoru, prúžkov a fantázie ako takej Kristína Tormová. Sama by naordinovala túto knižku úplne každému malému aj veľkému človeku, aby bolo na svete viac radosti. Má dve dcéry Elu a Matildu a malého chalanka Alana. Nedávno napísala tiež jednu knižku pre deti O Duške a Luške, v ktorej sa dokonca spomína aj táto o Justínke!

nahrávka a mix BMT studio 2022
autor: © Kateřina Maďarková 2017
preklad © Magdaléna Poppelková 2022
interpret: Ⓟ Kristína Tormová 2022
zvuk © Miroslav Králik 2022
hudba © StudioEtude 2022
réžia © Barbora Kardošová 2022
ilustrácie © Léna Brauner 2017
grafická úprava © Ryc Trable 2022
Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2022 © 2022

Audiokniha Justínka a asistenčný jednorožec, autor Kateřina Maďarková, čte Kristína Tormová.