Obálka audioknihy Co je vaším byznysem?

Co je vaším byznysem?

Miloš Toman

Interpret: Jan Linhart
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2020

ČASY SE MĚNÍ A S NIMI TAKÉ VAŠE ROLE

Tako audiokniha vám ukáže, jak mnohé podnikatelské role zastarávají a jsou nahrazovány. Umožní vám podívat se na obor, ve kterém podnikáte, jinými očima a jiným úhlem pohledu. A navede vás na cestu nových rolí a postojů, která vám umožní udržet se na současných trzích a prosperovat na nich.
Časy se mění, ale vždy zůstává dost lidí, kteří odmítají vstoupit do nové doby. Příliš si zvykli ve svoji roli. Mají s ní spojenou představu o tom, kým jsou. Mnozí dnešní podnikatelé se také obávají, že změna role zneváží jejich odbornost. Můžeme však zůstat stát a čekat, až se to bláznění přežene, stejně jako se to stává s pomíjivými módami?

Změny, které poslední dobou zažíváme, jsou hlubší a nejde o žádné dočasné a samoúčelné výstřelky. Mají svoji logiku. Proto s nimi musíme počítat. Vývoj se neubírá cestou od off-line k online. Není to otázka technologií, nebo jenom technologií. Daleko víc jde o změnu rolí. Nemusíte tedy měnit obor podnikání. Pouze v jeho rámci změnit role, které jako podnikatel máte. Pojďte si tedy teď poslechnout, jaké nové role na vás čekají.

• 01 Úvodem
• 02 Časy se mění
• 03 Také role se mění
• 04 VYDAVATEL
• 05 PRODUCENT
• 06 ANIMÁTOR
• 07 PSYCHOLOG
• 08 NETWORKER
• 09 GURU
• 10 KOMUNIKÁTOR
• 11 BURZIÁN
• 12 Závěrem
• 13 O autorovi

Audiokniha Co je vaším byznysem? s podtitulem Jak přijetí nových rolí ovlivňuje úspěch. Autor Miloš Toman, čte Jan Linhart.