Obálka audioknihy Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí

Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí

Vladimír Procházka

Interpret: Jaroslav Ludvík
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2014

Udělejte vše pro to, aby vaše peníze pracovaly za vás a vy jste mohli strávit život jinak, než prací pro peníze. Třeba cestováním, hraním se svými dětmi nebo hledáním dárků pro své milované, udělejte to hned.
Poctivě analyzujte situace, abyste se vyhnuli chybám. Dobrý námořník totiž s chybami nebojuje, dobrý námořník s chybami pracuje, aby nedal anonymním proudům možnost odnést loď kamsi do anonymní modré dálky. Tato audiokniha se snaží vysvětlit, že nemusíme být tuneláři a lotři, abychom zbohatli. Není žádná ostuda být chudý. Je ostuda neudělat všechno proto, abychom se bohatými stali. Člověk je mistr v tom, jak obelhat sám sebe ….
Občas je třeba zvolnit tempo života, aby nás stačila doběhnout i naše duše.
Hlavní motivací snahy stát se bohatým by tak mělo být jediné: Chci být bohatý, abych byl pánem svého času a pánem svého života.

Vladimír Procházka Jaká je jeho charakteristika? Není. Odmalička žil světem dobrodružství a sportu. Žádná výzva někam odjet, vidět nebo zažít nové dobrodružství mu nebyla cizí. Po střední škole pracoval jako číšník v Krkonoších, ale záhy odjel do zahraničí, aby vše, co vydělal, utratil za cestování. Nějaký čas pobyl v USA na Floridě, v Německu vystudoval práva a pracoval pro logistickou společnost jako právník. Na Bali stavěl hotely a rekreační středisko, na Kanárských ostrovech se živil jako realitní makléř, jako kapitán plachetnice přeplachtil se svými klienty celý Karibik i středozemní moře, jako potápěč na výdělek sbíral mušle a mořské houby. A mnoho a mnoho dalšího v Peru, Senegalu, Brazílii, Dominikánské republice, Paraquaji,....... .
Natočil dokumenty pro brazislkou televizi i TCN TV v USA, krátce pracoval i pro české televize včetně TV NOVA. Pracoval jako právník, celník, ekonomický a volební poradce po celém světě. Vlastní několik firem a je úspěšným investorem do nových projektů.

"Vladimír není spisovatelem a v podstatě se o to ani nesnaží. Knihu napsal svým dvěma synům, kterým chtěl předat své zkušenosti a přístupy, tak nějak pohromadě, na jednom místě. Nedělal to z důvodu, aby na knize vydělal, sám je již bohatým a velmi úspěšným podnikatelem. Kdybych měl titul shrnout do pár slov, označením „český Kyosaki” bych nebyl daleko od pravdy. Ostatně, několikrát se na něj ve své knize i odkazuje. Jsem velmi rád, že se ke mně tento titul dostal a že jsme jej se svolením Vladimíra mohli vydat v audiopodobě. Finanční inteligence a finanční gramotnost je totiž něco, co mnoha lidem v České republice vyloženě chybí, bohužel."
Jan Linhart

"Pokud sledujete aktuální dění, určitě jste si všimli situace kolem dolu OKD, respektive o úmyslu jeho uzavření. Říkáte si, že je nespravedlivé, že se vedení firmy rozhodlo důl zavřít, a že spousta lidí díky tomuto kroku přijde o zaměstnání. Kniha Jak zbohatnout Vám ukáže i jiný pohled na tuto událost. Jsem velice ráda, že vydání této audio knihy přišlo ruku v ruce s touto krizovou situací. Nemyslete si, že mě tato situace těší, to v žádném případě. Jen bych byla ráda, aby lidé pochopili, tak jako já, že každá situace má dvě strany: stranu zaměstnanců a stranu majitelů firem. Chcete se dozvědět víc? Poslouchejte.
Díky autorovi jsem pochopila spoustu věcí, které se kolem nás dějí, a při poslouchání některých pasáží mi zůstala pusa otevřená dokořán a nemohla jsem uvěřit svým uším. Pokud se chcete nechat inspirovat, jak v životě dosáhnout úspěchů a jak zbohatnout, je tato kniha určena právě vám."
Jana Linhartová

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Jak zbohatnout aneb co chudí lidé nevědí - audiokniha obsahuje příručku osobního rozvoje, jejímž autorem je Vladimír Procházka. Čte Jaroslav Ludvík.