Manželova žena

Délka: 15 h 58 min
Interpret: Ivana Milbachová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia, Mladá fronta
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 901 MB

Manželova žena - audiokniha obsahující psychologický thriller o každodenních lžích v partnerství i v životě, které postupně vedou k nezvratitelným událostem. Napsala Jane Corryová. Čte Ivana Milbachová.

Mladá právnička Lily chce bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Cítí, že ji její manžel ve skutečnosti nemiluje, a hlavně jsou každý úplně jiný. Také má obhajovat svého prvního klienta Joea, souzeného za vraždu své přítelkyně, jenž ji nevyslovitelně přitahuje. Mladý pár má za sousedku italskou imigrantku s malou dcerou Carlou, kterou manželé často hlídají. Carla časem zjistí, že pomocí lži může snadno získat co chce – aniž by se starala o to, jestli někomu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne malou krasavici Carlu namalovat, životy všech postav to ovlivní na následujících šestnáct let. V té době se již dospělá Carla vrací na místo činu s úmyslem konečně získat to, co si myslí že chce.

JANE CORRYOVÁ:
Spisovatelka a hlavně novinářka přispívající do deníků jako je The Daily Telegraph, The Mail on Sunday a Woman. Inspiraci k napsání bestselleru Manželova žena získala v rezidenci pro vězně s vysokým stupněm ostrahy. Jane řídí pravidelné spisovatelské workshopy a přednáší na festivalech po celém světě.

IVANA MILBACHOVÁ:
Výborná česká dabérka. V roce 2013 získala Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Prezidentské volby. Svůj hlas propůjčila Dr. Quinnové ve stejnojmenném seriálu.

Original English language edition first published by Penguin Books Ltd, London. Text copyright © Jane Corry 2016. The author has asserted her moral rights. All rights reserved. Translation © Jana Mandelíková, 2017.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma