Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Jeruzalémský masakr

Jeruzalémský masakr

Ondřej Neff

Délka: 6 h 25 min
Interpret: Libor Hruška
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 362 MB

Agent John Francis Kovář je v Jeruzalémě, kde je motorovou pilou rozřezán samotný papež Benedikt. Byl to jediný cíl atentátníků?

Atentát na papeže je pro válečného veterána a bývalého člena speciálních jednotek Johna Francise Kováře banalita. Zajistí v chrámu sv. Petra místo v přední řadě, aby zhodnotil práci profesionálů. Jenomže řev motorové pily a plátky masa naporcovaného papeže jsou jen prvním krokem k další akci atentátníků: únosu Ježíše Krista a rozbití kontinuity světů! Pachateli jsou lord X-Hawk a jeho pomocník, Obersturmbannführer nacistických Waffen SS proslavený brilantním únosem Benita Mussoliniho, Otto Skorzeny. Do toho se JFK musí vložit. Jestli pro něj skončí mise fiaskem, bude následovat vyhazov a co hůř, Agentura i svět se změní a černý Otto nastoupí na Johnovo místo.

Čím se zabývá Agentura EF? Jejím cílem je zasahovat v paralelních světech a v paralelní minulosti či budoucnosti proti těm, kteří se pro svůj vlastní prospěch a vlastní cíle snaží narušit jemné předivo vztahů, kterými jsou paralelní vesmíry propojeny, což může mít za následek jejich zhroucení. Podaří se agentovi JFK opět udržet křehkou rovnováhu světů?

Původní text autor nově upravil pro účely audioknihy. Uslyšíte tedy verzi, která zatím nikdy knižně nevyšla.

ONDŘEJ NEFF
Český spisovatel, autor románů a povídek sci-fi, komiksových scénářů a rozhlasových her, vydavatel internetového deníku Neviditelný pes. Vystudoval Fakultu sociálních věd a publicistiky UK v Praze. Působil jako redaktor Československého rozhlasu, podílel se na vysílání i v den okupace Československa sovětskými vojsky. Dále pracoval jako firemní fotograf, redaktor týdeníku Svazu českých spisovatelů Kmen a působil jako šéfredaktor časopisu Ikarie. Je autorem 10. dílu série o agentovi JFK (autoři námětu série o Agentovi JFK jsou Miroslav Žamboch a Jiří Walker Procházka). Pro české čtenáře upravil dobrodružné romány Julese Vernea.

LIBOR HRUŠKA
je český herec, dabér a režisér. Vystudoval konzervatoř, jako herec působil v Divadle ve věži, Divadle Na Prádle, Divadelní společnosti Háta, Státním divadle Ostrava, Divadle pod Palmovkou a Karlínském divadle. Příležitostně hraje ve filmu a televizi. Jako dabingový režisér se podílí např. na českém znění seriálu Kobra 11. Jako dabér se objevil v desítkách filmů i seriálů (Hvězdná brána: Atlantida, Star Trek: Stanice Deep Space Nine, Star Trek: Discovery). Za dabing Raye Charlese (hraje Jamie Foxx) ve filmu Ray získal v roce 2006 Cenu Františka Filipovského.

Nahrávka vznikla na motivy knihy Ondřeje Neffa Jeruzalémský masakr vydané nakladatelstvím Triton a EF - Miroslav Žamboch v roce 2007. Autor text pro audioknihu upravil. Copyright © Ondřej Neff 2007, 2022. Čte Libor Hruška. Hudba a zvuk Vratislav Hubička. Technická redakce Jaroslav Janda. Vyrobilo studio Soundguru. Illustration © Jan Doležálek. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.

Audiokniha Jeruzalémský masakr, autor Ondřej Neff, autoři námětu série o Agentovi JFK Miroslav Žamboch a Jiří Walker Procházka. Čte Libor Hruška.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma