Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Na vrcholu

Na vrcholu

Steve Magness

Délka: 8 h 54 min
Interpret: Daniel Dítě
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 502 MB

Dosáhněte svého maxima

Bez ohledu na to, v jakém odvětví se pohybujeme či na jak obtížném úkolu pracujeme, všechny naše výkony řídí pár základních principů. Je jedno, zda se snažíme kvalifikovat na Olympiádu, objevit průlomovou teorii v matematice či vytvořit umělecké dílo. Většina snahy, která vede k úspěchu, vychází ze stejného principu. Audiokniha Na vrcholu tyto praktiky vysvětluje a poukazuje na to, že každý může zvládnout, co si umanul. A také jak s pomocí praktických návodů dosáhnout svého maxima.

Podávejte vysoké, stabilní a udržitelné výkony

Svým obsahem se řadí mezi výjimečné svého druhu. Je to příručka úspěchu a štěstí a pomůže nám ze sebe dostat opravdu vše. Odhaluje tajemství úspěšných lidí v různých oblastech lidské činnosti, inspirativní příběhy sportovců, vědců či umělců. Vysvětluje vědecké zákonitosti, které nám umožňují podávat i přes intenzivní fyzickou či duševní zátěž, velmi vysoké a stabilní výkony. Výsledkem je audiokniha, která vám změní život. Naučí posluchače posunout své hranice pomocí nesčetných možností, které v ní uslyšíte.

Díky audioknize se naučíte:
• Jak optimalizovat načasování mezi těžkou prací a odpočinkem.
• Připravit tělo a mysl na větší výkon.
• Záměrně ovládnout a rozvinout sílu k překonání sami sebe.
• Jak se udržet na vrcholu a zabránit vyhoření. Udržet si dlouhodobě vysoké výkony, a přitom nestrádat po fyzické ani duševní stránce.

Audiokniha odhaluje tajemství skvělých výkonů. Pro posluchače trenéry také to, jak s těmito principy pracovat. Jestli chceme povýšit naši hru na lepší úroveň, nehledě na to čím „naše hra“ je, pak nás to naučí. Pomůže nám najít a rozvíjet své hodnoty, smysl snažení a nastavit si priority svých vizí.

Audiokniha Na vrcholu: Posuňte své možnosti, vyhněte se vyhoření a dosáhněte nejlepších výsledků. Autoři Steve Magness a Brad Stulberg. Čte Daniel Dítě.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma