Obálka audioknihy Čo učky nevidia

Interpret: Ondrej Kovaľ
Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023

O Paľkovi a Števkovi hovorí celá škola. Lebo sú hrdinovia. Ale nebolo to tak odjakživa. Učitelia ich neznášali, lebo veľa vyrušovali, lietali po chodbách a nechýbali pri žiadnej lotrovine. Mamky učiteľky im za to pravidelne čistili žalúdok a Kikirikí ich chcela vyšvácať metlou. No a Medveď, to ako riaditeľ, ich dokonca chcel vylúčiť zo školy. Ešteže si to rozmyslel – škola by prišla o hrdinov a zločinec by možno dodnes behal po slobode.

Kompletnú neskrátenú verziu knihy s chlapčenskou chuťou číta Ondrej Kovaľ. Študoval na konzervatóriu a na VŠMU. Po absolvovaní VŠMU hosťoval v Divadle Andreja Bagara v Nitre, na Novej scéne v Bratislave aj v Slovenskom komornom divadle Martin. Od roku 2002 je členom Činohry Slovenského národného divadla. Okrem divadelných dosiek ho môžeme vidieť i v seriáloch a vo filmoch. Pôsobí aj v hudobnom zoskupení UMK.

Audiokniha Čo učky nevidia - autor Gabriela Futová.